Samochód

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek komunikacji i trudno wyobrazić sobie dojazd do pracy czy wypady za miasto bez własnego auta.

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki ubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- OC
- AC
- Assistance 
- NNW Komunikacyjne

- Szyby
- Opony
- Mini Auto Casco

Nieruchomości

Ubezpieczamy zdarzenia losowe (np. pożar, powódź, silny wiatr) czy działanie osób trzecich (np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów) które mogą doprowadzić do zachwiania poczucia bezpieczeństwa i często wiążą się z dużymi wydatkami na pokrycie szkód.

W trosce o domowe ognisko przygotowaliśmy bogatą ofertę ubezpieczeń domu i mieszkania, aby stworzyć bezpieczną przystań dla Twojej rodziny.

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- Dom
- Mieszkanie
- Dom letniskowy
- Dom w budowie

- OC Zarządcy Nieruchomości
- OC Najemcy
- OC Lokatora

Życie i zdrowie

Każdy z nas ma plany na przyszłość i kochających bliskich, którym chce zapewnić wszystko, co najlepsze. Ubezpieczenie zdrowia i życia gwarantuje gotowość na wszelkie okoliczności, które mogą nas spotkać. Zadbaj o swój spokój i przygotuj się na każdą ewentualność. Wspólnie ochronimy to, co dla Ciebie najcenniejsze – Twoje zdrowie i życie.

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- Życie
- Dziecko
- Trwała niezdolność do pracy 
- NNW Świadczenia wypadkowe

- Grupowe
- Świadczenia zdrowotne
- Opieka Medyczna
- Ochrona Kredytu

- Podtrzymanie dochodu

Turystyczne

Każda podróż to nowa przygoda. Wędrujesz po odległych krainach, odkrywasz egzotyczne kultury i poznajesz niezwykłych ludzi. Na wakacjach wszyscy jesteśmy bardziej otwarci na niecodzienne przeżycia i chętniej podejmujemy ryzyko.

Pobyt w nieznanym otoczeniu wiąże się z zagrożeniami, których moc nie dosięgnie Cię w fotelu Twojego salonu. Opóźniony lot, uszkodzony bagaż czy kieszonkowcy w metrze — to ciemna strona turystyki. Co więcej, męczący dojazd, zmiana strefy czasowej czy nowe okoliczności przyrody mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.
 

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- Koszty leczenie w podróży
- Assistance w podróży
- Ubezpieczenia Bagażu
- NNW

- OC w życiu prywatnym
- Odwołanie lotu

Firmowe

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- Firma
- Flota
- OC Zawodu 
- OC Przewoźnika

- OC Zarządcy Nieruchomości
- Cargo
- Utrata dochodu
- Ochrona prawna

Rolne

Jako rolnik stale pracujesz blisko natury i jesteś zdany na jej własny rytm, zmieniającą się aurę czy niestabilną sytuację pogodową. Starasz się zapanować nad należącym do Ciebie wycinkiem środowiska naturalnego, ale przyrody nie da się przecież całkowicie ujarzmić. Trudno przezwyciężyć żywioł i czasami trzeba przyjmować to, co przynosi z pokorą. Albo z ubezpieczeniem.

RODZAJE UBEZPIECZENIA

- Uprawy
- Budynki rolne
- Maszyny rolnicze
- OC Rolnika

Nasze

Firmy Ubezpieczniowe

Ergo Hestia
PZU
Allianz
AXA
Proama
Warta
LINK4
UNIQA
Wiener/Gothaer
TUZ
Generali
Compensa
Interisk
MTU
Polisa Życia
BTA
AVIVA
YCD